Past layouts

Re-opening after 100 years !

18. února 2014 v 11:59 | Posted by: Nicol
Takže ano, jsem asi divná, ale rozhodla jsem se obnovit, snad x-let starý grafický blog,který původně založila Lauren, ale já jsem si ho časem tak nějak přivlastnila a teď jsem se rozhodla, že bych to zkusila. Hned na začátek bych chtěla říct, že mám blog o celebritách, který bere dost času, ale i tak bych se snažila přidat článek aspoň 3x týdně. Uvidíme, jak to půjde. Otevírám ho s tímto layoutem. Trval mi asi dvě hodinky a já jsem spokojená tak napůl, vím, že není tak extra, jako u mnohých grafiček zde na blogu, tak doufám, že mě nějak přijmete. Rozhodně tu nějak pobude, protože nevím, kdy bych měla chuť udělat sem nový, rozhodně chci udělat aspoň nějaký layout ještě pro vás. Musím se lepšit :D Jinak barvy jsou z paletky od chloé.

New layout !:)

9. února 2013 v 21:27 | Nicol
Tak chtěla jsem zkusit jiný styl no,takto to dopadlo :D Je to přeplácaný,ale jsem líná udělat zase něco jiného,takže to tu chvíli bude . Chci to tady zkusit po dalším pokusu obnovit:) Snad se líbí

Veliký návrat s novým layoutem !

11. října 2012 v 19:19 | Posted by: Nicol
Jo nevydržím to bez grafiky,sice mám ještě jeden blog o 32 herečkách,ale stejně,nějak se budu snažit,aby tu byl jednou a nebo 2x týdně článek,někdy i více :) No udělala jsem nový layout,protože jsem neodolala těmto dokonalým fotkám,je to něco jiného a dělaného fakt na rychlo. Ale snad tu chvilku pobude a vydrží. Nevím zda se se mnou vrátí i Lauren ,to uvidíme :) Ale do layoutu jsem ji dala :*:))
Jak se layout líbí ?

Past Layouts #002

11. srpna 2012 v 10:19 | Lauren
Takžéé, jak jste si mohli všimnout, na blogu je nový layout. Tentokrát je mé výroby. Za sebe musím říct,že se mi layout nelíbí :X Ten shoot miluju ♥ , ty barvy se mi taky strašně líběj..ale normálně v PS ho mám kvalitní HQ a tady na blogu ikdyž je rozřezanej na kusy, tak je nekvalitní :/ což mě pěkně sere :D a taky mi ..nevim prostě DIVNEJ! :D Tak vyjádřete svůj názor do komentářů :D

CHCEŠ SI OBJEDNAT LAYOUT?

Layout 1

8. srpna 2012 v 15:20 | Posted by: Nicol
Tak s obnovením blogu musel přijít i nový layout, tentokrát jsem ho dělala já Nicol . No nevím jak vy,ale já jsem spokojená tak minimálně,ale abychom mohly fungovat,tak ho tu nějakou dobu nechám :)

Dneska plánuji ještě vytvořit objednávku layoutů u mě a pak nakódovat rozcestníky :)
 
 

Reklama