Nicol - Diary

Comeback :)

9. února 2013 v 15:08 | Posted by: Nicol
Víte co , zkoušela jsem být bez grafiky , to nešlo . Zkoušela jsem být ve větším grafickým týmu , to mě prostě nebaví,když je tam několik lidí s jinou úrovní grafiky a jiným stylet,takže ehm , ehm . Budu tady a budu se konečně nějak snažit :) Takže oficiálně se vracím :) Udělám sem lay a nastavím nějaké layouty ,co jsem udělala a pak je sem dám :)

Dotazník #1

13. října 2012 v 18:13 | Posted by: Nicol
Nudila jsem se,tak jsem to vyplnila :) Kdo chce má teď možnost více poznat :)

Mám sourozence? > Ano bratra
Poslední SMS? > To je tajné :))
Líbí se mi někdo? > Ano :*
Sem ve vztahu? > mm je to složité
Sem šťastný? > Půl na půl :)
Zklamal sem se už v někom? > Ano
Oblíbené číslo? > 8

Prosím chvíli strpení :)

31. srpna 2012 v 17:27 | Nicol
No jde o to,že mi grafika nějak nejde poslední dobou a pak,dělala jsem zkoušky z matematiky,tak jsem se musela učit, zítra chci nastavit ty dva laye ,ne 3 rovnou a pak nějaký udělat . No mám na to víkend,tak se k tomu snad dokopu :P Kdyby ne,rovnou se omlouvám :D Kdo by to už nevydržel ,mohu mu to poslat rozzřezané na email a může si to nastavit sám,ale myslím si,že jste trpěliví :) Tak já jdu ještě něco dodělávat a snad se brzy ozvu s grafikou :)

Omluva :)

19. srpna 2012 v 21:19 | Posted by: Nicol
Omlouvám se,že jsem tu nebyla delší dobu ,rozhodně nekončím,jen toho mám dost , můj hlavní blog o herečkách , doučování , učení na zkoušky a pak si chci užít ty poslední dny . Objednávky jsem pozastavila ,ale až dodělám layouty,zase je na pár dní otevřu . Layouty - no ,to co mám nastavit,tak se budu snažit tak do konce týdne by měly určitě být nastavený a na ty co mám tak dělám,teď dělám pro actresses-best a iheartlucyhale . No ozvu se až nějaký lay bude a nebo bude více času :) Jak daleko jsem s vaším layem můžete sledovat v menu :) Aktualizuji to často:)EDIT: 21:57 JSEM naštvaná.když tohle píšu ,photoshop m stávkuje měla jsem skoro hotový layout a ejhle je fuč a photoshop mi vypnul a nejde mi zatím spustit. Takže nebudu tu dokud nebude v pohodě ,nebo nestáhnu nový .. layouty budu dělat jen nevím kdy .

Co za grafiku ? A s kým ?

9. srpna 2012 v 14:09 | Posted by: Nicol
Tak i tento článek ,sem dám :)) Byla bych ráda,kdyby jste nám sem napsali ,co chcete abychom přdali za grafiku a s kým :) Například ikonky no mage do článků a my ,když bude čas to rádi uděláme a rádi vyhovíme :)

Nicol´s profile

9. srpna 2012 v 12:00 | Posted by: Nicol
- doplní se až udělám nějakou kloudnou fotku -
No tak taky bych měla něco napsat . Mé jméno ,jak poznáte z přezdívky je Nikola . Je mi 16 za cjvíli 17 . Grafiku dělám tak rok a půl ,možná už dva roky . Připadá mi ,ale že jsem pořád zaseklá na jedné úrovni . No .... :D Jinak bydlím v Praze v rodinném domku . Moje nejoblíbenější barva je asi fialová a pak mám ráda skoro všechny :) Miluji hrozně moc serály - Pretty Little Liars , The Vampire Diaries , Gossip Girl , Lying Game , HIMYM , TBBT, Gilmore Girls a spoustu dalších . Z nejoblíbenější hereček no je jich dost: Nina Dobrev , Leighton Meester , Blake Lively atd atd - na mém blogu best-actresses je jich většina . No mám hrozně moc ráda zvířata krom pavouků a hadů :)

To je asi zatím všechno ,pak tu bude na další otázky Ask us :)

Díky!

8. srpna 2012 v 22:17 | Posted by: Nicol
Moc vám chceme s Lauren poděkovat za dnešní návštěvnost !:) 160 lidí ? Hned po několika měsících ?:) Woow :) Zítra bych měla přidat další objednané layouty a jeden nejnovější objednaný layout s Katy Perry pro Claire /spencer :) Dneska bych ho měla dodělat a zítra zveřejnit :) Děkujeme ,ještě jednou :)
 
 

Reklama