Březen 2012

Avatars 0.2

11. března 2012 v 12:26 | Annie Paštika.
Hellloooo. (mimochodem, právě jsem opět mimořádně nasraná - slušně řečeno - na blog.cz - víte co to je, když píšete čtvrt hodiny článek a pak vás to hovado z Novy ODHLÁSÍ? :)))))) fuck.)

Bud'me ale optimističtí. Koukám, že jsme tu měly pořádnej skluz - poslední článek byl zveřejněn 14. února (shodou okolností na tzv. Valentýna, ale na toho si já fakt nehraju), což znamená, že to tu de facto skoro měsíc HNILO. A k nastavení designu jsem se taky dokopávala pěknou chvíli a když už se tak stalo, stejně jsem to nedokončila a asi týden to tubylo rozházený a nepřehledný. No, ale co, jako ,,školou povinní lidé" si to můžem dovolit :D A jak vidíte, design je nastaven a plně funkční - ted' už mi zbývá jenom skrytě doufat, že to všem sedí tak jak má...
Hm, jak na to ted' zpětně koukám, tak je to trošku paskvil, ale snaha - resp. snaha udělat něco co nejvíc neutrálního - byla - to jenom ta realizace byla trochu komplikovanější (ano, došlo i na lomení rukama a částečné záseky). Ale co, vždycky přece můžu najít ve svym grafickym rejstříku HORŠÍ VĚC ;D

Ale k tématu - k avatarům. Původně jsem smýšlela, že bych mohla vyprodukovat i nějaký ten blend/wallpaper, ale na to jsem se - jak vidíte - nějak nezmohla. Nevadí. Čtverečky jsou tentokrát s dalšími dvěma fajn pány - tanečním duem Les Twins.
- A nenechte se klamat tou (byť efektivní) fotkou, ono když nemaj na sobě zrovna makeup á la klauni a místo mega-afro paruk maj svoje PŘÍRODNÍ afro (a netvářej se k tomu jak mentosky), tak to jsou docela hezký kousky - de Francais! ;D Tak prosim ( :D ), celý článek.